Druga strona

... czyli co kryje się za kurtyną.

 

Pracuję i piszę na BookLikes. Czytam, piszę, kawę piję.

KIOOSK - Targi Publikacji Niezależnych - Chcę tam być!

WOW, to już druga edycja! A mnie tam nie będzie! Szczerze żałuję, że do Krakowa taki szmat drogi. A zapowiada się bardzo bardzo ciekawie! Kioosk to Targi Publikacji Niezależnych, które odbędą się w najbliższy weekend w Krakowie (16-17 listopada 2013). 

 

Będą wykłady, spotkania, warsztaty, książki piękne w formie i treści, będzie sporo o designie i stronie artystycznej publikacji. Właśnie tą tematyką ostatnio się zajmowałam i aż mnie ściska na myśl o tym, że mnie to ominie 

 

A urzekł mnie totalnie ten blurb ze strony organizatorów:

 

"Kioosk to projekt organizowany z myślą o niezależnych autorach publikujących w niskim nakładzie. W wielkiej przestrzeni internetu zawołaliśmy Self-publisherzy wszystkich krajów, łączcie się! Odzew przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Zgłosiło się do nas ok. 40 wystawców z Polski i Europy, jeden wariat z Singapuru, był nawet Alejandro z Chile, ale się rozmyślił. Będzie żałował! Jest pięknie! Jest luksusowo!"

 

Świetna inicjatywa, na czasie i genialnie wpisująca się dzisiejsze nurty i tematykę w świecie wydawniczym. No i będzie globalnie, choć lokalnie. Świetnie!

 

Tym, którzy są blisko Krakowa szczerze zazdroszczę. Może poratuje ktoś chociaż jakąś photo relacją? 

 

Cały program na stronie Kioosku: http://kioosk.pl/